Bryan Boon

Beste leden,

Met diepe droefheid hebben wij vorige week onverwacht afscheid moeten nemen van onze bowlingvriend Bryan Boon. Bryan was jarenlang actief in onze vereniging, als bowler en als bestuurslid. We hebben hem in deze periode leren kennen als een vriendelijk, behulpzaam, enthousiast, sportief, betrouwbaar en eerlijk persoon met het hart zeer zeker op de juiste plaats. Zijn heengaan is daarmee ook voor Bowling Admiral en B.C. Intermosa een buitengewoon groot gemis.

Namens uitbaters en bestuursleden willen wij vooraleerst Bryans echtgenote Stephanie en zijn zonen Jarno, Orlando en Liam ontzettend veel sterke toewensen met het verlies van hun toegewijde echtgenoot en papa. Binnen onze vereniging graag ook onze innige deelneming aan allen die hem een warm hart toedragen, waaronder niet in de laatste plaats zijn ploeggenoten bij team IMS 2 BDO en bij team Twixx.

Hoogachtend,

Uitbaters van Bowling Admiral
Bestuursleden B.C. Intermosa